Nazywam się

Agnieszka Skupińska

Jestem logopedą, dyplomowanym polonistą, terapeutą ręki oraz terapeutą biofeedback.

Jest mi bardzo miło powitać Cię w Królestwie Mowy, miejscu gdzie znajdziesz wszelkie porady na temat prawidłowego rozwoju dziecka, gdzie skorzystasz z terapii logopedycznej, terapii ręki oraz nauki języka polskiego. Logopedia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją. Nieustannie kształcę się w tym kierunku, biorąc udział w różnych kursach i warsztatach, dbając o wysoki poziom terapii. Obecnie zajmuję się głównie dziećmi  w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Do swoich pacjentów staram się podchodzić holistycznie, doskonaląc  różne umiejętności wymagane na poszczególnych  etapach rozwojowych. Proponowane przeze mnie ćwiczenia logopedyczne przeplatam  z ćwiczeniami poprawiającymi koncentrację, logorytmiką, rozwijającymi motorykę małą, ćwiczeniami analizy oraz syntezy wzrokowej/słuchowej . Udzielam też korepetycji z języka polskiego.

W swojej pracy kładę  nacisk przede wszystkim na oddziaływanie wielozmysłowe, gdyż rozwój mowy zależy od wielu czynników. Staram się patrzeć globalnie na rozwój młodego człowieka i tak też prowadzę terapię. Nie skupiam się jedynie na samej mowie, gdyż nie istnieje ona bez prawidłowego rozwoju psychofizycznego.W oparciu o to prowadzę ćwiczenia ogólnorozwojowe, stymulujące wiele sfer poznawczych.

Prywatnie realizuję się w roli żony oraz mamy pięcioletniej Zosi i Agatki – uczennicy szkoły podstawowej. Mamy także Filemona – kota, który jest bardzo towarzyski i lubi odwiedzać Królestwo Mowy.

Zapraszam do kontaktu

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania 🙂